Stejně jako se dovolená neobejde bez dobré knihy, léto a festivaly jdou ruku v ruce! Pokud jste fanoušky hudby a kultury, máme pro vás skvělou zprávu. Internetové knihkupectví Luxor.cz pro vás ve spolupráci s festivalem Colours of Ostrava připravilo exkluzivní nabídku. Pokud se chystáte navštívit tento nezapomenutelný hudební zážitek, můžete využít slevu 600 Kč na čtyřdenní vstupenku.

Pro získání slevy stačí přejít na webové stránky festivalu colours.cz a při nákupu vstupenky zadat slevový kód SLUXOREMNACOO. Tímto jednoduchým krokem si zajistíte nejen skvělé místo na festivalu, ale také ušetříte. Je to skvělá příležitost, kterou si nesmíte nechat ujít.

Na Colours of Ostrava se připravil i Luxor.cz, který bude hostit Luxor Stage, kde budou probíhat čtyři dny zajímavých besed a rozhovorů s autory. Pokud se zajímáte o literaturu a umění, určitě si přijdete na své. Čeká vás mnoho skvělých čtení a poutavých příběhů.

Upozorňujeme však, že sleva na vstupenky platí pouze pro prvních 1 000 zakoupených vstupenek nebo do vyčerpání celkové kapacity festivalu. Nabídka platí do 19. července 2023 a vztahuje se pouze na jednu vstupenku na objednávku. Pokud chcete slevu využít na dvě vstupenky, je třeba učinit dvě samostatné objednávky.

Proto neváhejte a využijte této jedinečné nabídky od Luxor.cz. Užijte si léto naplno na festivalu Colours of Ostrava, objevte nové hudební talenty a nechte se unést atmosférou. Připravte se na nezapomenutelný zážitek z hudby, kultury a literatury!