I. Jaké informace shromažďujeme?

 1. Shromažďujeme informace, které uživatelé poskytnou při vyplnění kontaktního formuláře, při registraci uživatelského účtu nebo při přihlášení k odběru Newsletteru. Uživatelé při registraci na webu uvádějí své jméno a e-mailovou adresu. Pokud si nepřejí tyto informace poskytnout, mohou stránky používat anonymně.
 2. Shromažďujeme také údaje o vyhledávání slevových kupónů, abychom mohli zlepšovat naši nabídku na základě preferencí uživatelů.
 3. Službu Google Analytics používáme ke zjištění chování uživatelů na našich stránkách, abychom mohli zlepšovat jejich funkčnost. Služba Google Analytics neshromažďuje žádné citlivé informace, které by mohly být použity k identifikaci uživatelů nebo k ohrožení jejich bezpečnosti.
 4. K poskytování služby se používají soubory cookie. Jsou umístěny do vašeho počítače prohlížečem (pokud je povolen) a umožňují prohlížeči rozpoznat vás a uložit některé informace o historii prohlížení.
 5. Odpovědná osoba: Roman Taraba, e-mail: info@topkody.cz

II. K čemu se tyto informace používají?

 1. Informace, které shromažďujeme, se používají k následujícím účelům:
  • přizpůsobení naší nabídky vašim potřebám
  • zlepšení našich stránek
  • zlepšení služeb zákazníkům
  • poskytování služeb
  • ke správě soutěží, akcí, průzkumů nebo jiných projektů pořádaných na stránkách
  • zasílání oznámení
 2. Adresa, kterou uvedete při přihlášení k odběru Newsletteru, může být použita k zasílání příležitostných sdělení, informací o nových produktech na našich webových stránkách, nabízených službách atd. V každém e-mailu je odkaz pro odhlášení z odběru.

III. Sdílíme informace s třetími stranami?

 1. Neprodáváme, neobchodujeme, nepředáváme ani nezveřejňujeme žádné informace, které by mohly být použity k identifikaci našich uživatelů. Tyto zásady se nevztahují na osoby, které nám pomáhají se správou webu, zákaznickým servisem atd. pokud souhlasí s tím, že budou sdílené informace považovat za důvěrné.
 2. Osobní a kontaktní údaje neposkytujeme třetím stranám pro marketingové, obchodní nebo podobné účely.

IV. Externí odkazy

 1. Naše webové stránky obsahují reklamní odkazy (bannery, ikony, produktové boxy, textové odkazy, …) jiných společností nebo jednotlivců. Tyto reklamy obsahují odkaz vedoucí na jinou webovou stránku, přičemž kliknutím na odkaz se uživatel dostane mimo tento server.
 2. Současně jsou přenášeny nezbytné údaje o uživateli, aby bylo možné identifikovat, ze které stránky uživatel přišel. Těmito údaji jsou především záznamy cookies.