Podmínky používání

Podmínky používání:

I. Tyto všeobecné podmínky upravují pravidla používání webových stránek umístěných na internetové doméně topkody.cz, jejichž provozovatelem je Roman Taraba (dále jen provozovatel). 

II. “Uživatelem” se rozumí každý návštěvník internetových stránek, který prostřednictvím svého prohlížeče prochází internetové stránky Topkody.cz nebo jinak přistupuje k údajům na těchto stránkách.

III. Slevový kód (kupón) je informace sloužící k získání slevy v daném obchodě.

IV. Topkody.cz považuje soukromí uživatelů za svou prioritu. Informace shromážděné na těchto stránkách jsou výhradním vlastnictvím portálu. Nejsou a nebudou poskytovány třetím stranám, prodávány ani používány jiným způsobem, než je uvedeno v Zásadách ochrany osobních údajů.

Provozovatel vydává tyto Všeobecné obchodní podmínky pro Topkody.cz v souladu s platnými právními předpisy České republiky.

Všeobecné obchodní podmínky:

I. Provozovatel neodpovídá za správnost slevových kódů.

II. Provozovatel poskytuje informace o slevových kupónech a akcích a není prodejcem zboží ani služeb. V případě dotazů ohledně kupónů nebo nabídek se obraťte přímo na obchod.

III. Slevové kódy jsou poskytovány bezplatně, bez záruky jejich plné bezchybné funkčnosti, úplnosti a správnosti údajů.

IV. Provozovatel neodpovídá za nesprávné informace nebo prošlé nabídky. Aktuálnost mnoha nabídek sledujeme denně, nicméně platnost některých nabídek již mohla vypršet. 

V. Zadáním slevového kódu se uživatel vzdává nároku na odměnu a prohlašuje, že nebude omezovat využití jím zadaných slevových kódů.

VIProvozovatel má právo smazat slevový kód, který je zjevně v rozporu se zákonem, dobrými mravy, nesouvisí s tématem nebo by mohl jinak narušit kvalitu stránek